...Sest tegelikult on elu ju ilus
Uudised:


27.07.2009: Darryle ja Happyle on lisatud uued galeriid ning on loodud ka ühine galerii SIIA.
Happy on nüüd ka C.I.B.!19.06.2006: Happy sai 20.05. Valmiera Int näitusel oma esimese CACIBi ning tuli TPks. Suured tänud kohtunikule Jeff Verrees Belgiast! Samuti sai ta sellelt näitusel LV CACi ning järgmisel päeval Leedust Plunge näituselt TPga LTU CACi kohtunik Audrone Babianskienelt.
17.06. toimunub Pärnu rahvusvahelisel näitusel sai Happy TPga oma teise CACIBi kohtunik Peter F. Berchtoldilt! :)
Juuni alguses esinesid Happy ja Darry agility presentatsioonil Kuressaares.


12.02.2006: Tegelikult on austatud koduka haldaja, ehk siis Aet, igavene lohe. :) Happy ja Darry ei ole vahepeal eriti paljudel näitustel käinud. Võitudest väljapaistvamad on Darry VSP Türi-Alliku jahikoerte erinäituselt 2005 suve algusest ja Happy TP ja RÜP-4 Keila rahvuslikult näituselt. Vahepeal said tehtud ka Happy terviseuuringud. Tulemused igati positiivsed - A/A puusad ja 0/0 küünarliigesed!
Oleme jätkanud jahikoolitusega ning käinud ka kaks korda jahil. Darry on nõus tegema tööd surnud linnuga, kui tal on vastav tuju peal, ning elus või haavatud linnud üles otsima, aga kanda võime me neid ise. Happy on aga tõeline jahimees! Võtsime osa VII Saaremaa Jahi faasanijahi osast ning hiljem käisime järelnoppes. Happy arvele jäi ligi kahekümne surnud ja haavatud linnu üles otsimine ja jahimeestele toomine.
Nüüd aga peamine uudis! 12.02.2006 retriiverite erinäitusel Tallinnas võitis Happy CH klassi isast, tulles parimaks isaseks ja saades EST SERTi. Hiljem võrdluses võitis ta ka emast tulles TPks ning lõpetades päeva BIS võiduga! Oleme üliõnnelikud, et meie väike kännuämblik oli suuteline selliseks teoks! Suured tänud kohtunik Lilian Hannistele ja meie kaasaelajatele!
Darry oli AVA SP/3 ning Ritzilyn Blues Brotheri järglasteklassis osaledes ka lõppvõistlusel BIS-2. Õnnitlused Monikale ja Jakele!


14.02.2005: Darry võitis retriiverite erinäitusel 9 koera konkurentsis Ava-klassi ja oli serdiringi neljas!
Suured tänud Kate Crosbiele, kennel Garbank Lislone, julgustavate sõnade eest, need tähendasid meile väga palju!


23.01.2005: Happy lõpetas oma LTU J CH tiitli! Kodukal üleval ka 'pardikatse' reeglistik artiklite all.


06.11.2004: Happy lõpetas oma EST J CH tiitli.10.09.2004: Valmis Darry & Happy koduka uus versioon!